Смеење: Андрија Милошевиќ кажува нов виц

Loading...

Популарниот црногорски актер Андрија Милошевиќ не престанува да ги засмејува обожавателите на социјалните мрежи.
Често знае да објави видео во кое раскажува некој виц или шега, а со најновата видео снимка објавена од овој актер ќе се смеете цел ден.
Во видеото Андрија раскажува виц во кој главната улога ја има Пинокио.
Погледнете го видеото во продолжение.

loading...