Смути со портокал и ѓумбир

Loading...

Потребни состојки:
1 и пол банана
1 портокал
1 морков
Ѓумбир
300 мл вода
Начин на подготовка:
Излупете го овошјето и исечкајте го на помали парчиња. Ставете ги состојките во блендер и мешајте додека да добиете смеса со посакуваната густина.

loading...
Loading...