Смути со јагоди и авокадо

Loading...

Потребни состојки:
Половина авокадо
1 банана
6 поголеми јагоди
Сок од половина портокал
Начин на подготовка:

Исчистете го овошјето и исечкајте го.

Префрлете ги состојките во блендер и додајте сок од половина портокал.

Блендирајте 30 секунди.

loading...
Loading...