Снимка која што светот ја нема видено досега: Еве што се случило кога американските специјалци упаднале во собата

Loading...

За прв пат е објавена видео снимката од хотелската соба на убиецот кој што на 1-ви ноември минатата година изврши масакр во Лас Вегас, откако отвори оган врз луѓето кои што присуствуваа на концерт.

Тогаш пензионираниот сметководител Стивен Педок уби 58 лица, рани над 500, а после масакрот се самоуби во својата хотелска соба.
Погледнете го видеото

loading...
Loading...