Совети за орален секс

Loading...

Експертот за секс Трејси Кокс, авторот на “Тајните на суперсексперт” (и многу секс библии), го открива нејзиниот омилен совет за орален секс.
Сакате на вашиот дечко да му прушите орален секс, но сте премногу загрижени за мирисот или вкусот? Прво, ако е чист и здрав, не бидете смешни. Второ, за додатно да се забавувате, пробајте го нејзиниот омилен трик со шампањ.
Еве како: Едноставно отвориете шише шампањ и ставете ја чашата во близина на креветот. Потоа, земете една голтка шампањско пред  да го ставите пенисот во уста. Чувството ќе биде многу добро, поради меурите, а во вашата уста ќе има славеничка атмосфера. И покрај тоа, вие не мора да се грижите, бидејќи ќе го измиете. Овој пат нема да зажалите за голтањето!
Друга опција е Нутела. Зошто Нутела? Леплива и треба некое време додека целосно не ја излижете. А да не зборуваме колку е вкусна! Можам да ве уверам дека оваа гледка вашиот партнер никогаш нема да ја заборави, вели Трејси ”
Copyright 2013 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.Експертот за секс Трејси Кокс, авторот на “Тајните на суперсексперт” (и многу секс библии), го открива нејзиниот омиле

loading...