Совети како да се пуштате на девојчиња од Алекс – видео

Loading...

Малку е чудно видеово, на кое налетавме на Твитер, но сметавме дека треба да го видите. Некои ќе се орасположат, некои ќе се чудат. Сигурни сме дека ќе има различни реакции… Ние пак не сме на чисто што сакал да постигне Алекс Сињановски, како што се нарекува на својот налог…

Ова ќе било серија видеа со совети. Во ова видео првите два БЕСПЛАТНИ СОВЕТИ.

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...