Совршениот изглед на Џенифер Лопез

Loading...

Затегната кожа без никакви недостатоци и брчки е изгледот кој Џенифер Лопез го покажа на излегувањето од ресторан. Атрактивната 43-годишна латино дива како старее така подобро изгледа, за што можеби е заслужен и најзиниот помлад партнер Каспер Смарт кој не се одделува од неа.
Џенифер Лопез вчера беше во луксузен ресторан во Лоа Анџелес и за излегувањето со својот дечко Каспер избра сино фустанче со висока пунџа.
Ваквата фризура во прв план го стави нејзиното беспрекорно лице кое под светлата од рефлекторите сјаело.
Дали станува ли збор за добра козметика, генетика или нешто друго, не знаеме, но оваа насмеана 43-годишна убавица навистина изгледа како девојче.Затегната кожа без никакви недостатоци и брчки е изгледот кој Џенифер Л

loading...