Сон на секоја жена: Раскошниот гардеробер на Мараја Кери

Loading...

Поп-дивата Мараја Кери ги отвори портите на својот гардеробер во нејзиниот триплекс во Трибека. Погледнете го видеото направено од страна на магазинот Vogue во кое јасно се гледа страста за луксузна облека, брендирани чанти и чевли на пејачката.

loading...