Сообраќајка во Бутел, се судрија две возила

Сообраќајка на раскрсница во скопската населба Бутел се случи утрово, јавува ТВ21.

Се судрија две возила, Волксваген Голф и Сеат Алтеа, по што причинета е материјална штета. Полицијата врши увид.

Фото: TV21

Пронајдете не на следниве мрежи: