Сопружници се тепале и искршиле изнајмена вила на Маврово. Притворени се

Loading...

Вчера (1 март) во 10 часот, во СВР Тетото пријавено е дека во викендица во Маврово, во која престојувале, сопружници од Скопје на возраст од 25 и 34 години, меѓусебно физички се пресметувале, ја оштетиле внатрешноста на објектот, а задобиле и повеќе повреди, информира денеска полицијата.

Двете лица лишени се од слобода и задржани се во Полициското одделение Маврово за расчистување и документирање на случајот.

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...