Сораја го “запали“ Инстаграм со минијатурни бикини!

Loading...

Познатата старлета Сораја Вучелиќ на својот профил на Инстаграм секојдневно споделува нови фотографии со кои ја буди фантазијата на своите следбеници.
Во последните неколку денови таа сподели серија од фотки покрај базен во бикини и танга, а еден од коментарите на нејзините фотографии гласеше, “ниту еден костим за капење не може да ги скроти овие балони“.
И навистина – градите големи, бикините премали, па и на Сораја не и е лесно. Но затоа, пак изгледа ултра секси и неверојатно провокативно.

loading...