Сораја не престанува да ги полудува мажите ама и жените не останаа рамнодушни

Loading...

Една од најпопуларните Балкански старлети Сораја Вучелиќ очигледно го живее животот на „висока нога“.
Таа на своите фанови на социјалните мрежи постојано им споделува фотографии на кои се гледа како ужива на егзотични дестинации.


Старлетата летово се забавува и проведува со своите исто така секси пријателки во Марбеља, Шпанија.

loading...