Сораја: Прочитав повеќе од 600 книги за градите да ми бидат поголеми

Loading...

Сораја Вучелиќ во Ами Г шоуто ја откри тајната за своите бујни гради, завeдувајќи го водителот полугола и хранејќи го со колбаси и чоколади.

Иако многумина мислат дека е уште една од пластичните кукли, кој изгледот го променилa со силикони, затегнувања, ботокс, Сораја Вучелиќ откри дека таа е многу повеќе од тоа. Гостувајќи во Ами Г шоуто старлетата откри од каде и се преголемите гради.
„За да имам вакви бујни гради морав да прочитам и повеќе од 600 книги“- откри Сораја. Макотрпното читање сигурно и се исплатило со оглед на тоа дека градите и се натпросечно бујни.

Во шоуто покрај другото ги покажа и своите други вештини. Ги прекрсти нозете како Шерон Стоун во филмот Basic Instinct и заводливо полугола го хранеше водителот со колбаси, кисели пиперки , чоколади.. Сораја моментално е сконцентрирана на студиите по психологија па за мажење воопшто и не размислува.
извор:24sata.hrСораја Вучелиќ во Ами Г шоуто ја откри тајната за своите бујни гради, завeдувајќи го водителот полугола и хранејќи го со колбаси и чоколади.

loading...