Софија Вергара – кралица на искинатата облека

Loading...

Ако некој во Холивуд сака да носи искинати фармерки,тогаш тоа дефинитивно е актерката Софија Вергара.
Убавата Латинка не се откажува од овој модел на фармерки, а со последната модна комбинација дефинитивно уште повеќе не изненади.
Овој пат беше и со искината блуза кога одеше на шопинг со пријатели во Беверли Хилс.

loading...