Софија Вергара „се удави“ во цела торта

Loading...

Колимбијката, која е позната по своите раскошни облини, уживаше јадејќи ја слатката торта во ресторант во Лос Анџелес, ноќ пред доделувањето на Златните глобуси.
„Се спремам за Златниот глобус“, напиша глумицата под фотографијата која ја објавила на својот „WhoSay“ профил. Ѕвездата од серијата „Модерно семејство“ на доделувањето блескаше во црн деколтиран фустан, кој ги истакна нејзините облини.
„Изгубивме, но сепак сме среќни“, додаде таа под фотографијата.
На прекрасната фигура и завидуваат многу жени ширум светот, особено зошто таа има многу апетит. Нејзиниот син Маноло (20) минатата година на интернет објави видео, на кое прикажува колку неговата мајка обожава да јаде.
Вергара е во врска со Ник Леоб, а се запознале во 2010 година на забавата на доделувањето на Златните глобуси.Колимбијката, која е позната по своите раскошни облини, уживаше јадејќи ја слатката т

loading...
Loading...