Со една фотографија Душко Тошиќ им ги затвори устите на злобниците

Loading...

Медиумите вчера пишуваа дека Душко Тошиќ ќе побара развод од Јелена карлеуша по секс-скандалот и голите фотографии.
Сепак, славниот фудбалер со една фотографија на Инстаграм им ги затвори устите на злобниците кои се сладат на нивните проблеми.


Тој објави фотографија од него и неговата сопруга и докажа дека се е во ред со нивниот брак.
Повеќе за КАРЛЕУША ПРОЧИТАЈТЕ СЕГА!!

loading...