Со неа Аркан имаше четири деца, а во брак беа 13 години: Еве како денес изгледа првата сопруга на Жељко Ражнатовиќ

Војин Ражнатовиќ, синот на Жељко Ражнатовиќ Аркан, објави фотографија на со неговата мајка Наталија.
-Мајка светица, напиша Војин како коментар под фотографијата.
Имено, Наталија Мартиновиќ е првата жена на Жељко Ражнатовиќ Аркан.
Тие се венчаа во 1985, а беа во брак се до 1994 година. Аркан и Наталија добија четири деца, близнаците Воин и Никола и двете ќерки Маша и Милена.


Никола, братот близнак на Војин, со години не живее во Србија, а во 1998 година беше главен модел во видеото на ,,Неваљала” на Цеца.
Маша завршила со студии и сега работи во Њујорк, додека Милена завршила филмска режија на Универзитетот во Калифорнија.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.