Спа центар, базен, Цеца направи комплетен ремонт на вилата

Loading...

Една од најпознатите српски пејачки, Светлана Ражнатовиќ од својот дом направи вистинска оаза. Цеца со своето семејство живее во луксузна вила, а од неодамна реши во својот дом да направи и спа центар со базен и сауна.

 

View this post on Instagram

 

Home sweet home ? #oporavak #killtime #swimmingtraining #May31st_imcomingforyou

A post shared by SERBIAN ACE ?? Српски Ас (@veljkoraznatovic) on


Имено, Цеца веќе имала базен во својот дом, кој беше неупотреблив, а пред само неколку години истиот беше реновиран. Реновирањето траеше долго, а во моментов пејачката може слободно да ужива во новиот базен, сауна и масажерски салон.

loading...