Специјално издание на КОД за апсењето на Сашо Мијалков

Последете видео од новото издание на емисијата „КОД“ на Телма каде тема беше апсењето на поранешниот директор на УБК, Сашо Мијалков и амнестијата за 27 април. 

Пронајдете не на следниве мрежи: ©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.