Справување со тие што не почитуваат полициски час во Непал

Справување со тие што не почитуваат полициски час во Непал. Навистина оригинално.

ПРОЧИТАЈТЕ УШТЕ И ОВА:

Пронајдете не на следниве мрежи: ©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.