СРАМОТА! Раста објави фотографија со ќерка му, а сите го осудија заради ова

Loading...

Реперот Стефан Џуриќ Раста никогаш не криел дека конзумира марихуана и често објавува фотографии со џоинт. Меѓутоа, сега го осудија, затоа што тоа го прави пред својата двегодишна ќерка која ја доби со пеачката Ана Николиќ.
Раста сега објави фотографии на Инстаграм како ужива со ќерката во базен кој реперот го поставил на својот балкон.
Но, на едната од тие фотографии, следбениците воочиле дека на столот покрај базенот има пепелник во кој има нешто што повеќе потсеќа на џоинт отколку на цигара.

 

View this post on Instagram

 

☀️🌴DJURIC GANG🌴☀️

A post shared by STEFAN (@stefanrasta) on

loading...