Србија загуби, но Анастасија во Катар насмеана: Не дозволувајте Гудељ да згасне

Анастасија Ражнатовиќ страсно ги поддржа репрезентативците на Србија и нејзиното момче Немања Гудељ.

Популарната пејачка денеска отпатува за Катар каде од трибините го следеше натпреварот помеѓу Србија и Бразил.

Анастасија реши да му даде поддршка на своето момче и репрезентативец Немања Гудеља.
По натпреварот во кој Србија загуби од Бразил, пејачката на својот Инстаграм профил објави фотографија со поддршка.

Србија загуби, но Анастасија во Катар насмеана: Не дозволувајте Гудељ да згасне

Таа насмеана позираше во дресот на репрезентацијата, со капче.
Одиме понатаму“, напиша Анастасија со својата фотографија.


Пронајдете не на следниве мрежи: