Среде емисија во живо, бубачка и шеташе по вратот- српската водителка со неочекувана реакција

Loading...

Малку морничава ситуација се случила во програма на српската телевизија „ТВ Прва“, кога на водителката, средe пренос во живо од студиото, голема бубачка почнала да ѝ шета по вратот.
Интересно е тоа што таа воопшто не изреагирала, а снимката стана хит на социјалните мрежи.
Дали водитеката не била свесна што ѝ се случува, или била доволно храбра, не сакајќи да ја прекине програмата во живо поради „непоканетиот гостин’“, проценете сами.
Во видеото може да погледнете како изгледала таа ситуација:

 

View this post on Instagram

 

Voditeljka Vesti TV PRVA Roksanda Babić imala je gosta na vratu tokom čitanja vesti. Kako biste vi odreagovali?

A post shared by Portal Telegraf.rs/JETSET (@telegraf_jetset) on

loading...