Среде емисија во живо, бубачка и шеташе по вратот- српската водителка со неочекувана реакција

Малку морничава ситуација се случила во програма на српската телевизија „ТВ Прва“, кога на водителката, средe пренос во живо од студиото, голема бубачка почнала да ѝ шета по вратот.
Интересно е тоа што таа воопшто не изреагирала, а снимката стана хит на социјалните мрежи.
Дали водитеката не била свесна што ѝ се случува, или била доволно храбра, не сакајќи да ја прекине програмата во живо поради „непоканетиот гостин’“, проценете сами.
Во видеото може да погледнете како изгледала таа ситуација:

 

View this post on Instagram

 

Voditeljka Vesti TV PRVA Roksanda Babić imala je gosta na vratu tokom čitanja vesti. Kako biste vi odreagovali?

A post shared by Portal Telegraf.rs/JETSET (@telegraf_jetset) on

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.