СРЕДЕ НОЕМВРИ ГРОМ ВО БИКИНИ! Сандра Африка подобра од било кога

Сандра Африка отпатува во потоплите краишта, каде веднаш ги почести своите следбеници со жешки фотографии во бикини.

СРЕДЕ НОЕМВРИ ГРОМ ВО БИКИНИ! Сандра Африка подобра од било кога

Една од најжешките пејачки на српската сцена, Сандра Африка, летово беше резервирана со настапи низ целиот регион, а секој слободен момент го користеше да се опушти на својата јахта која е паркирана во Будва.

Пејачката цела сезона привлекуваше воздишки и погледи, а по многубројните тезги реши да се одмори заслужено. Сандра ги спакува куферите и отпатува за Дубаи, од каде брзо стапи во контакт со своите следбеници! Кога пристигна решила да се опушти на плажа и да ги почести своите обожаватели со жешка фотографија во бикини.

Сандра уживаше на лежалката, а потоа го зеде телефонот и „сними“ селфи додека позира во беж костим за капење. На коментарите не им се гледаше крајот, а многумина и велеа дека изгледа подобро од било кога и дека е јасно дека ужива во одморот.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.