СРЕДНОШКОЛСКА НАСТАВНИЧКА КОЈА СЕ СОБЛЕКУВА ЗА ПАРИ: Ги кани љубителите на ПО*НОГРАФИЈА на курс, нуди попуст за воспитувачите!

Професорка во средно училиште која дала отказ за да се соблекува за пари, сега нуди курс на платформа за возрасни.

СРЕДНОШКОЛСКА НАСТАВНИЧКА КОЈА СЕ СОБЛЕКУВА ЗА ПАРИ: Ги кани љубителите на ПО*НОГРАФИЈА на курс, попуст за воспитувачите!

Пред еден месец се појавија вести за Кортни Тилија, 34-годишна професорка во средно училиште, која дала отказ за да се соблекува за пари. Кортни ја замени училницата со споделување експлицитни содржини, а потоа јавно се пофали со својата неспоредлива заработка. Таа објасни дека заработила милион долари за само три години и дека ќе и требаат 25 години да заработи исто толку работејќи како учителка.

Овој пат таа реши да им „помогне на поранешните колеги“. Тој нуди едночасовен курс за обука кој ќе чини 30 долари за сите почетници. Вклучува учење за креирање сметка на платформата OnlyFans, совети како да бидете најатрактивни на оваа страница, но и какви провокативни (голи) слики најдобро поминуваат.

Таа објасни дека ќе се фокусира на справување со стравовите, несигурноста и приговорите на околината кои се јавуваат кога некој сака да заработи пари од содржини за возрасни. Она што е интересно е што Кортни истакна дека ќе им обезбеди попуст на поранешните колеги – просветни работници, за да „не чкртаат повеќе на таблата“.

Да потсетиме, Кортни заработи неверојатни 380.734 долари во месечни претплати и дополнителни 164.660 долари преку пораки со обожавателите. Задоволните клиенти исто така дадоа бакшиш од вкупно 50.045 долари.

„Почнав да ја мразам својата работа и таа почна да се прелева во сите други области од мојот живот. Претпоставувам дека сум сексуална работничка, но не се срамам од тоа. Работам со стотици жени ширум Америка, Австралија, Европа и секаде. Им помагам да го пробијат срамот и вината што им е наметната затоа што сакаат да бидат слободни и да ја изразат својата сексуалност“, изјави Тилија.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.