Српската пејачка даде брдо пари за новиот стан, а кога ќе видите кои и се први соседи ќе ви стане јасно колку заработува на естрадата

Loading...

Српската пејачка Милица Павловиќ седум години откако ја започна својата пејачка кариера реши да се почести себе си.
Имено некогашната учесничка во „Ѕвездите на гранд“ се поднови со луксузен стан вреден цело богатство.

 

View this post on Instagram

 

?

A post shared by Milica Pavlovic (@senoritamilica) on


Како што пишуваат српските медиуми станот има 90 метри квадратни во строгиот центар на Белград каде квадрат изнесува и до 3 илјади евра.

 

View this post on Instagram

 

? Wearing | @biljanatipsarevic

A post shared by Milica Pavlovic (@senoritamilica) on


По проста математика таа за станот искеширала вртоглави 270 илјади евра и тоа без истиот да биде опремен.

 

View this post on Instagram

 

??

A post shared by Milica Pavlovic (@senoritamilica) on


Павловиќ освен што дала брдо пари за станот, таа за опремување на истиот искеширала 50 илјади евра, пренесува Папарацо Лов.
Нејзини соседи се Саша Ковачевиќ и Новак Ѓоковиќ.

loading...