Српската пејачка се породи, па откри што направила со сопственото млеко – нема мајка која не ја виде оваа фотографија

Loading...

Српската пејачка Милена Вучиќ неодамна се породи и на свет ја донесе ќерката Сара, а пејачката претходно има и син.
Времето поминато дома пејачката освен уживање со своите деца го поминува и споделување на фотографии и видеа со своите деца, а овој пат сподели и една таква фотографија од секојдневето.
Имено таа го отвори фрижидерот и покажа внатре дека чува кеси со сопственото млеко.
„Кога го складираш сопственото млеко, премоќно чувство за нас луѓето“, порача пејачката во описот на фотографијата, а со ова го привлече и вниманието во медиумите.

loading...