Српската пејачка се разголи, но дома, покрај својот базен!

Пејачката Сека Алексиќ и нејзиниот сопруг Вељко, на крајот на јануари, станаа родители на синот Јован, а претходно го добија својот прв син Јаков во 2016 година.
Кратко по породувањето, Сека се врати на старата линија, а честопати на социјалните мрежи ги воодушевува фановите со фотографии на кои позира со старо- новата форма.
Сега таа повторно заинтригира, но овојпат со похрабра варијанта.
Имено, Алексиќ позираше покрај базенот, покриена делумно со чаршаф , иако е јасно дека на неа нема апсолутно ништо.
„Не си вистинска жено“, „Изгледаш убаво“, „Секоја чест на изгледот“ … се само некои од коментарите под фотографијата на Сека.

 

View this post on Instagram

 

🙌🏼 #home #relax

A post shared by SEKA ALEKSIĆ (@seka_aleksic) on

Пронајдете не на следниве мрежи: ©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.