Српската раперка ја ископира Цеца: На кого подобро му стои фустанот што Ражнатовиќ го носеше на свадбата на Вељко?

Српската раперка Ивана Расиќ попозната како Сајси МС (38) го привлече целото свое внимание на доделувањето на МАК наградите откако се појави во комбинација која на сите веќе добро им е позната.
Станува збор за фустанот кој Цеца го носеше во улога на свекрва на свадбата на нејзиниот син Вељко Ражнатовиќ.


Српските медиуми пишуваат дури и дека фризурата и била иста, а нивната разлика била само во алките кои раперката ги носела на рацете.
Фановите дури започнаа и јавна дебата на која подобро и стои фустанот, што мислите?

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.