Српска пејачка го “зграпчи“ Џони Деп во Белград

Loading...

Џони Деп деновиве е во Белград на снимање на најновиот филм, а неговите фанови се надеваат дека ќе го сретнат некаде на улица или во ресторан.
Најсреќна беше српската пејачка Ивана Николиќ, која го сретнала славниот актер во ресторан, му пришла и го замолила да се фотографираат.
Таа својата средба им ја раскажала и на медиумите.

 

View this post on Instagram

 

Pirates of the Caribbean ? same time,same place ? #piratesofthecaribbean #johnnydepp

A post shared by Ivana Nikolic (@ivana_boom_nikolic) on


„Му пријдов и го замиолив да се фотографираме. Седеше наспроти мојата маса“, рече пејачката и раскажа дека Џони Деп и го дал неговиот меил, а таа му се пофалила дека нејзиниот бенд често настапува на Карибите.
„Беше многу пристоен. Се надевам дека повторно ќе се сретнеме и дека ќе има можност да настапи со нас”, изјавила пејачката и своите фотографии ги објавила на Инстаграм.

loading...