Стевче Јакимовски се исмева со Мицковски

Во статус објавен по усвојувањето на францускиот предлог Стевче Јакимовски се изсмева со Мицковски.

Стевче Јакимовски се исмева со Мицковски

“Сви јунаци ником поникоше и Скупштину напустише”.

Сите странски медиуми објавија дека францускиот предлог во македонскиот парламент поминал со 68 гласа “За” и ниту еден против.

Браво мажишта!!!

За ова ли носевте маици со “НЕ”?!

Пронајдете не на следниве мрежи: ©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.