Стевчо Јакимовски: Цела Шутка вмровски затвор

Стевчо Јакимовски: Цела Шутка вмровски затвор

Понекогаш е добро да се потсетиме како некои актери на политичката сцена прават акробации и лупинзи.

Пронајдете не на следниве мрежи: ©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.