Стефан Влахов Мицов ја напушти емисијата Во Центар

Едно навистина тензично и незгодно интервју. Истото на крај заврши со напуштање на емисијата и прекин на истата. Погледајте ја подолу:

Пронајдете не на следниве мрежи: ©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.