Стилска инспирација со змиски принт, кој моментално е моден хит

Loading...

Покрај леопардскиот принт, на модната сцена завладеа и змискиот принт.
Сакоа, панталони, чизми, чанти, колани, блузи… овој актуелен моден тренд можете да го најдете речиси на секој излог.
Иако е малку ризичен за комбинирање, во продолжение погледнете стајлинзи кои се полн погодок, а вклучуваат креации токму со змискиот принт.

loading...