Стоилов: За ова чудо од клуб RK Vardar! (ВИДЕО)

За сите вас кои вчера чекавте, чекавте и не дочекавте да ја прославивме втората EHF Champions League титула!
За ова чудо од клуб RK Vardar!
За Саздо? и Komiti Skopje кои никогаш не не оставија и до крај веруваа во нас!
За цел Балкан, за Македонија, за Скопје и за сите македонски градови и села!
За сите вас!
Од срце❤️ ви благодарам, без вас сево ова немаше да биде возможно!
#ЕднаЉубовЕденЖивот
#ОдимеНаТретаТитула, напиша на Фејсбук Стоилов.
❤️??❤️?

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.
error: Content is protected !!
mk_MK
mk_MK