Столе ифрит кога се скандираше „Стара Србија, никогаш Македонија“

По скандалозните дебилни испади на „Гробари“ кои го пречекаа Вардар во СЕХА лигата со грчко знаме, графити дека Гоце Делчев е Бугарин и дека сме немале идентитет, за сега нема никаква осуда од Партизан или било која институција, а треба остри казни да фрчат за ова. Спортплус.мк му ја фатиле реакцијата на Столе Стоилов.

Никој не се побуни за идиотскиот однос на навивачите на Партизан. Како да е ова најнормална работа на ракометен натпревар.

Пронајдете не на следниве мрежи: