Сторми Даниел ѕвезда од филмови за возрасните промовира и крипто валути

Loading...

Најповеќе ја знаете од филмовите за возрасни. Сторми Даниелс е во бизнисот повеќе од дваесет години. И е една од најатрактивните порно ѕвезди на денешницата. Има снимено преку 200 филмови или сцени, како сакате. Во последно време стана мега популарна преку скандалот со Трамп. Имено актуелниот американски претседател по се изгледа се насладувал во убавините на нејзиното пластично тело. Големината на скандалот кога за ова се дозна ја потресе Белата куќа до темел. А рејтингот на Сторми меѓу порно ѕвездите порасна до небо. Тоа е сон на скоро секоја нејзина колешка, да се добеде до политичките и влијателни кругови оти од тоа се прават мноооогу пари. Се разбира Трамп го негираше ова. Но, ако ги погледнете фотографиите во прилог ќе видиме „хемија“. Добро е барем сака жени, во овој изопачен свет…

Но сега Сторми се впушти во нов бизнис. Промовира криптовалути. Како што пренесе Коиндеск таа на својот сајт го додаде Вајс индастри токенот како можност за нагдара и плаќање на екслкузивните видео содржини. Во план е овој токен да се рашири и по другите сајтови со ваква содржина и да се овозможи плаќање преку него. Слично размислување има и тимот на Верџ кој пак се здружи со Порнхуб и Бразерс и наскоро се очекува широка примена. Имате ли Верџ? Или пат ВИТ? 

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...