Стојанче Ангелов: Викнете ја мојата сопруга и прашајте ја дали сум вистински Маж

Во емисијата „Нешто конкретно“ гостуваа Ирина Дишоска, Стојанче Ангелов, Павле Камилов и Тијана Ивановска. На темата „Дали постојат вистински мажи или се врста на исчезнување“ генералот Стојанче Ангелов изјави дека сите мажи се вистински, секој на свој начин.

Стојанче: Викнете ја мојата сопруга и прашајте ја дали сум вистински Маж

На прашањето дали неговата сопруга се омажила за вистински маж тој одби самиот да одговори и порача да ја повикаме неа и да и го поставиме ова прашање. Предизвикот прифатен.

Погледнете ја емисијата подолу во линкот и дознајте дали мажите и денес се додворуваат праќајќи пијачка како порано или пак можеби сега тоа го прават и жените?

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.