Стратегија за малоумни

Loading...

Хахаха, аман живи сѐ, милост, ај доста не спасувавте. 500.000 Македонци ве гласаа, стоко смрдлива. И вие сега сакате да ме убедите дека не сте знаеле кој се предавници, чекавте да дојде буквално последната минута за да дознаете?
Демек ве излажија, а вие ретардоси малоумни не ги препознавте на време? А со тоа и гласачите свои ги направивите ретардоси.
МАРШ стоко! 
Ебете си мајката, 11 години бевте на власт и влакно не им фалеше на предавниците, напротив милионери ги направивте. #СтратегијаЗаМалоумни
Ова беше фејсбук статус на Мите Кондор каде што се изсмева проѕирноста на исклучувањата во „Белата палата“ вечерва. Како што кажавме во претходниот текст Мицковски чисти се што не му се допаѓа имаме сознанија дека статусите за на Фејбук биле договарани ден претходно. Така и статусот на Каракамишева. 

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...