Страшната сообраќајка во Србија, загинаа татко и два сина (ВИДЕО)

Loading...

Вознемирувачка снимка од тешката сообраќајна несреќа кај Рума во која настрадаа 37-годишниот Мирослав Ј. и двајцата негови синови, 19-годишниот Марко Ј. и 17-годишниот Мирко Ј. емитувала “Сремска“ ТВ. До кобната несреќа дошло рано утрово околу 1 часот по полноќ кога се враќале од веридба. Нивниот автомобил излетал од патот, а потоа удрил во бандера.
Во страотната несреќа има уште 4 лица кои се тешко повредени.

 

 

 

loading...