Страшна несреќа го потресе Скопје: Две млади лица загинаа

Loading...

Тешка сообраќајка се случи вечерва на улица Првомајска во Скопје, пренесува А1он.
Според првичните инофрмации две млади лица загинаа.
Детали во текот на утрешниот ден.

loading...