Студентскиот дом „Стив Наумов“ како во камено доба. 10 дена нема вода…

10 денови студентскиот дом „Стив Наумов“ нема топла вода…

Студентскиот дом „Стив Наумов“ како во камено доба. 10 дена нема вода…

Фотографијата со информациите првенствено е објавена на инстаграм профилот насловен Студентарија мк на која пишува:

“Во куќата на хороррот (читај Стив, трета зграда), веќе 10 дена нема топла вода. 10 дена!

Очигледно додека не објави некој не превземаат апсолутно ништо! Дно од дом!” стои на објавата.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.