“Сѐ е на место” – Џеј Ло воодушеви со смелиот фустан

Loading...

Џенифер Лопез ги воодушеви со преубавиот фустан, а многу жени не би можеле да облечат вакво парче облека. Џеј Ло го претстави својот бренд за шминка во “опуштено видео” каде коментирала за својата кариера и повременото губење на самодовербата, бидејќи не се чувствувала прифатена во Холивуд.


Она што привлече големо внимание е нејзиниот миди фустан, кој е дело на Дејвид Ком, еден од нејзините омилени дизајнер. Креиран во светло жолта боја, фустанот од струкот надолу се закопчува нормално, а од папокот нагоре само две петлици држат “сѐ на место”.

loading...
Loading...