ТАА Е НАЈУБАВАТА ЖЕНА ВО ЕВРОПА, НО НЕ ИЗГЛЕДАЛА ВАКА ОТСЕКОГАШ: Се оперирала додека не почна да личи на познатата АКТЕРКА

Романката Мадалина Генеа, која живее и работи во Италија, важи за една од најубавите Европејки.

После операции, а подолу фотка пред операции. Има ли разлика проценете сами! 👇👇

Полна уста, мал нос, истакнати јагодички, совршени пропорции и облини ја красат убавата Мадалина, но не беше секогаш така. Нема сомнеж дека таа отсекогаш била убава жена, но како што стапи на јавната сцена, следеа низа естетски операции.

Мадалина отсекогаш имала полна уста, но решила да ја наполни, пишуваат странските медиуми. Се дознава и дека го стеснила носот, правела јаболчници, мачкини очи, но и вградила силикон во градите.

Фотографиите стари 10 години од почетокот на нејзината кариера јасно покажуваат колку Мадалина се променила, но сепак, не можеме а да не признаеме дека оваа убава Романка и тогаш била многу убава и привлечна.

Мадалина ја започнала својата кариера кога имала само 15 години, кога ја открил италијанскиот дизајнер Гатинони. Благодарение на нејзината убавина и талент, таа учествуваше во бројни модни кампањи и ревии, заведуваше многу познати мажи, но не изгледаше секогаш како денес.

Пронајдете не на следниве мрежи: ©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.