Таа е секси ММА борец: Не ми пораснаа гради, па си купив силикони

Loading...

Една од најубавите женски натпреварувачки во ММА светот, Американката Пејџ Ван Зан, призна дека имала операција за зголемување на градите.Многу фанови забележаа разлика во големината на нејзините гради на сликите кои ги објави на Инстаграм, па таа официјално одлучи да го потврди шпекулациите.


-Јас сум жена. Од секогаш сум посакувала вакви гради. Бидејќи никогаш не ми пораснаа, одлучив да си купам силикони, кажа Пејџ.

loading...