Тамара Тодевска чека бебе

Loading...

Македонската поп-ѕвезда Тамара Тодевска е бремена по вторпат, објави „Женски Магазин“.
Уште не е познат полот на бебето. Тодевска и нејзиниот сопруг Александар Димитровски првпат станаа родители во април 2016 година.

 

loading...