Татко си го прегази 2-годишното дете во дворот

Татко си го прегази 2-годишното дете во дворот „На 25.06.2020 во 23,10 во СВР Скопје било пријавено дека во Градска општа болница „8-ми Септември“ било донесено повредено двегодишно дете од … Продолжи со читање Татко си го прегази 2-годишното дете во дворот