Татко ставил камери во куќата: Останал скаменет од страв кога видел што прави неговото дете

Еден човек одлучил да постави камери во својата дневна куќа во собата, а на нив видел нешто што не очекувал. Кога го видел однесувањето на својот син и тоа во два часот наутро, малку е да се каже дека се шокирал.
Детето се однесувало како да е „вклучено во струја“. Скокаше од двосед на под, па трчаше во кујна, палеше светла, потоа трчајќи се враќаше на двоседот, па на под, се превртуваше кај и да стигнеше и така во круг. Оваа хиперактивност на детето два часа после полноќ го шокирала таткото.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.