Тајната е во златните рачки: Детаљ што веднаш ќе го подобри изгледот дури и на најобичната кујна

Ако сакате да го промените изгледот на целата кујна со еден детаљ, доволно е да ставите златни рачки.
Тајната е во златните рачки: Детаљ што веднаш ќе го подобри изгледот дури и на најобичната кујна
Ништо нема да ја трансформира кујната како златните рачки што можете да ги ставите дополнително или да купите нова кујна со златни рачки. Овој детаљ ќе ѝ даде софистицираност и елеганција дури и на најобичната кујна, а совршено се вклопува во бела или во сива кујна. И зелената кујна се комбинира со златни рачки и таа комбинација изгледа особено елегантно, па дури и луксузно.
Погледнете ги сликите подолу и пронајдете инспирација за украсување на сопствената кујна со магични златни рачки.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.