Тепаното девојче раскажува: Почнаа да ме тепаат од кај “Тоше” па ме однесоа во зградата (видео)

Loading...

Тепаното девојче раскажува: Почнаа да ме тепаат од кај “Тоше” па ме однесоа во зградата

Фуркан Салиу на својот Твитер профил објави потресно сведоштво на девојката која двајца штипјани со клоци и тупаници брутално ја тепаат.

Видеото било старо два месеци. Според неа не го објавила бидејќи и се заканувале дечките.

Твитер реакции:

На оваа тема претходно објавивме и:

Таткото на еден од насилниците во Штип: Едно дете имам ама ме закопа веќе, но и она е виновна

ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО: Тепачите од Штип завршија со лисици на рацете

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...